| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 1-0uf-1687952 |
| Робоча напруга | 400V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 3.5mm |
| Розмір корпусу | %e2%8c%806-3x12mm-1324151 |
| Робоча температура | -25÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |