Дисплей LCD TFT 5,0", RGB 800x480px, 3.3V, 12:00, 370cd/m², сенсорна панель (резистивна);
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 5.00" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Яскравість | 400cd-m%c2%b2-289475 |
| Кути огляду | 70°/50°/70°/70° |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 120.7x75.8x4.3mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |