| Виробник | Elcom |
|---|---|
| Розмір пінів | 6,3/0,8mm x2 |
| Сертифікати | RoHS |
| Тип продукту | Козирковий перемикач |
| Розмір | 33x14mm |
| Колір кнопки | білий |
| Тип кнопки | увімк-вимк |
| Монтаж | Snap-IN |
| Номінальна напруга | 250Vac |
| Номінальний струм | 16A |
| Додаткові функції | Корпус білий |
| Конфігурація контактів | SPST |