| Технологія (хімія) | Li-Ion |
|---|---|
| Розмір | 18650 |
| Зовнішній розмір | 65.05 x ø18.45мм |
| Ємність | 4400mah-668844 |
| Конфігурація елементів | 3S2P |
| Номінальна напруга | 11.1V |
| Тип виводів | роз'єм JST |
| Додаткова інформація | PCM |
| Робоча температура | -20÷60°C |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 30 |