LCD-дисплей TFT 7,0", RGB 800x480px, 3,3V, IPS, 600cd/m², інтерфейс 24-бітний RGB, сенсорна панель (ємнісна), стрічка 40-контактна, зовнішні розміри 165x100 мм, Top -30°C до 80°C, Tst -40°C до 90°C;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 600cd-m%c2%b2-289479 |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Робоча температура | -40÷90°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |
| Розміри з сенсорною панеллю | 165x100мм |