Рокерний вимикач 21x24.2 мм, 6A 250Vac, DPST, чорна кнопка (on"I", off"O"), K-4,8/0,8 мм x4, snap-in;
| Розмір пінів | 4,8/0,8mm x4 |
|---|---|
| Сертифікати | RoHS |
| Тип продукту | Козирковий перемикач |
| Розмір | 21x24.2mm |
| Колір кнопки | чорний |
| Тип кнопки | увімк-вимк |
| Монтаж | Snap-IN |
| Номінальна напруга | 250Vac |
| Номінальний струм | 6A |
| Конфігурація контактів | DPST |