Przełącznik kołyskowy 21x24.2mm, 6A 250Vac, DPST, przycisk czarny (on"I", off"O"), K-4,8/0,8mm x4, snap-in;
| Rozmiar pinów | 4,8/0,8mm x4 |
|---|---|
| Certyfikaty | RoHS |
| Typ produktu | Przełącznik kołyskowy |
| Wymiar | 21x24.2mm |
| Kolor przycisku | czarny |
| Rodzaj przycisku | on-off |
| Montaż | Snap-IN |
| Napięcie znamionowe | 250Vac |
| Prąd znamionowy | 6A |
| Konfiguracja styków | DPST |