Перемикач гойдалковий 30,5x13,5мм, 16А 220В змінного струму, SPST, кнопка червона світна (ввімкнено "I", вимкнено "O"), K-6,3/0,8мм x3, snap-in;
| Розмір пінів | 6,3/0,8mm x3 |
|---|---|
| Сертифікати | RoHS |
| Тип продукту | Козирковий перемикач |
| Розмір | 30.5x13.5mm |
| Колір кнопки | червоний світний |
| Тип кнопки | увімк-вимк |
| Монтаж | Snap-IN |
| Номінальна напруга | 220Vac |
| Номінальний струм | 16A |
| Конфігурація контактів | SPST |