Przełącznik kołyskowy 30.5x13.5mm, 16A 220Vac, SPST, przycisk czerwony świecący (on"I", off"O"), K-6,3/0,8mm x3, snap-in;
| Rozmiar pinów | 6,3/0,8mm x3 |
|---|---|
| Certyfikaty | RoHS |
| Typ produktu | Przełącznik kołyskowy |
| Wymiar | 30.5x13.5mm |
| Kolor przycisku | czerwony świecący |
| Rodzaj przycisku | on-off |
| Montaż | Snap-IN |
| Napięcie znamionowe | 220Vac |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Konfiguracja styków | SPST |