Дисплей LCD TFT 4,3", RGB 480x272px, 3.3V, IPS, 300cd/m², ємнісний сенсорний екран, з чорною рамкою, зовнішні розміри 114.70x80.70мм;
⟦4⧧
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність | 480x272px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Яскравість | 300cd-m%c2%b2-289472 |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Розміри з сенсорною панеллю | 114.70x80.70мм |