РК-дисплей TFT 7,0", RGB 1024x600px, 5В, IPS, 350cd/m², інтерфейс MIPI, сенсорний екран (ємнісний), з чорною рамкою, зовнішні розміри 182.00x130.00мм, роз’єм FPC 30pin;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність | 1024x600px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | MIPI |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 350cd-m%c2%b2-289473 |
| Живляча напруга | 5В |
| Розміри з сенсорною панеллю | 182.00x130.00мм |