Світлодіодний дисплей 1x7, холодний білий 6000K, 3,00", 90,0мм, CA 10pin, чорний фон, 500мкд; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 90.0x62.50x14.0mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 76.0 |
| Висота символу (дюйм) | 3.00 |
| Кількість виводів | 10 |
| Довжина виводів | 90,0mm |
| Колір світіння | біла (холодний) |
| Колір фону | чорний |
| Робоча температура | -25÷85°C |
| Сертифікати | RoHS |