SMD повзунковий перемикач 9.0x3.6x5.5мм, 2-позиційний (ON-OFF) DPDT, вертикальний, повзунок: h=2мм 9.0x3.6мм; Ninigi
| Розмір | 9.0x3.6x5.5mm |
|---|---|
| Тип продукту | Повзунковий перемикач |
| Розмір повзунка | 9.0x3.6mm |
| Додаткові функції | Вертикальний |
| Тип кнопки | увімк-вимк |
| Висота повзунка | 2mm |
| Монтаж | SMD |
| Конфігурація контактів | DPDT |