Перетворювач DC/DC 1,0Вт, Vin= 3Впост, Vout= 5Впост/200мА, ізоляція 1кВпост /SIP4/; Traco Power; RoHS
| Потужність | 1W |
|---|---|
| Корпус | SIP4 |
| Вхідна напруга | 3,0V |
| Кількість виходів | 1 |
| Вихідна напруга | 5В |
| Вихідний струм | 200mA |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 1kV |