Електролітичний конденсатор 10000uF-450V, 89x170мм гвинтовий, 85°C, 5000год; SamYoung; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 10000uf-1687958 |
| Робоча напруга | 450V |
| Монтаж | Гвинтовий |
| Розмір корпусу | 89x170mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Термін служби | 5000h |
| Постачальник | SamYoung |
| Сертифікати | RoHS |