Електролітичний конденсатор 22000uF-100V, 50x100мм гвинтовий, 85°C, 2000 год; SamYoung; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 22000uf-1687992 |
| Робоча напруга | 100V |
| Монтаж | Гвинтовий |
| Розмір корпусу | ⌀50x100mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 32 |
| Постачальник | SamYoung |
| Сертифікати | RoHS |