Електролітичний конденсатор 10000uF-450V, 90x190мм гвинтовий, 85°C, 3000год; Su'scon; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 86mah-667089 |
| Робоча напруга | 450V |
| Монтаж | Гвинтовий |
| Розмір корпусу | 90x190mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Термін служби | 3000h |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 150szt-1687284 |
| Сертифікати | RoHS |