Електролітичний конденсатор 47uF-100V, 10x13mm P=5mm, 105°C, 2000h, на стрічці; JWCO; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 47uf-1688027 |
| Робоча напруга | 100V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 5.0мм |
| Розмір корпусу | %e2%8c%8010x13mm-1324106 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | стрічка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 600szt-228186 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |