Конденсатор електролітичний 39000uF-80V, 76.5x100mm гвинтовий, 105°C, 2000h; SamYoung; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 39000uF |
| Робоча напруга | 80V |
| Монтаж | Гвинтовий |
| Розмір корпусу | 76.5x100mm |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Постачальник | SamYoung |
| Сертифікати | RoHS |