Електролітичний конденсатор 39000uF-100V, 76x115мм гвинтовий з хомутом, 85°C, 2000 год; Zeasset; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 39000uF |
| Робоча напруга | 100V |
| Монтаж | Гвинтовий |
| Розмір корпусу | ⌀76x115mm |
| Робоча температура | -45÷85°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Додаткові властивості | з обхватом |
| Постачальник | Zeasset |
| Сертифікати | RoHS |