Електролітичний конденсатор 33uF-63V, 6,3x12мм P=2,5мм, 105°C, 2000год, стрічка; JWCO; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 33uf-1688015 |
| Робоча напруга | 63V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 2.5mm |
| Розмір корпусу | %e2%8c%806-3x12mm-1324151 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | стрічка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1500szt-228178 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |