Електролітичний конденсатор 33uF-25V, 5x11мм P=2.5мм, 105°C, 2000год, стрічка; JWCO; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 33uf-1688015 |
| Робоча напруга | 25V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 2.5mm |
| Розмір корпусу | %e2%8c%805x11mm-1324147 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | стрічка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 2000szt-228180 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |