Електролітичний конденсатор 33000uF-100V, 76.5x140mm гвинтовий, 100°C, 1000 год; SamYoung; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 33000uf-1688008 |
| Робоча напруга | 100V |
| Монтаж | Гвинтовий |
| Розмір корпусу | ⌀76.5x140mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Термін служби | 1000h |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 10 |
| Постачальник | SamYoung |
| Сертифікати | RoHS |