Електролітичний конденсатор 27000uF-160V, 76x130мм гвинтовий з хомутом, 85°C, 2000год; Zeasset; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 27000uF |
| Робоча напруга | 160V |
| Монтаж | Гвинтовий |
| Розмір корпусу | ⌀76x130mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 15 |
| Постачальник | Zeasset |
| Сертифікати | RoHS |