Електролітичний конденсатор 22uF-400V, 13x21mm P=5mm, 105°C, 2000год, стрічка; JWCO; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 22uf-1687999 |
| Робоча напруга | 400V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 5.0мм |
| Розмір корпусу | %e2%8c%8013x21mm-1324111 |
| Робоча температура | -25÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | стрічка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 400szt-1687180 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |