Електролітичний конденсатор 22000uF-160V, 89x140мм гвинтовий, 105°C, 2000 годин; SamYoung; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 22000uf-1687992 |
| Робоча напруга | 160V |
| Монтаж | Гвинтовий |
| Розмір корпусу | ⌀89x140mm |
| Робоча температура | -25÷85°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 10 |
| Постачальник | SamYoung |
| Сертифікати | RoHS |