Електролітичний конденсатор 100uF-16V, 5x11mm P=2.0mm, 105°C 1000 год; SamYoung; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 100uf-1687962 |
| Робоча напруга | 16V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 2,0 мм |
| Розмір корпусу | %e2%8c%805x11mm-1324147 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 1000h |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 200szt-1687169 |
| Постачальник | SamYoung |
| Сертифікати | RoHS |