Електролітичний конденсатор 2200uF-50V, 16x30mm P=7,5mm, 105°C, 2000h; JWCO;
RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 2200uf-1687993 |
| Робоча напруга | 50V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 7.5mm |
| Розмір корпусу | ⌀16x30mm |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 100szt-1687156 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |