Електролітичний конденсатор 10000uF-16V, 16x25mm P=7.5mm, 105°C, 2000h; JWCO; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 10000uf-1687958 |
| Робоча напруга | 16V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 7.5mm |
| Розмір корпусу | %e2%8c%8016x25mm-1324113 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 100szt-1687156 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |