Електролітичний конденсатор 2200uF-16V, 10x20mm P=5mm, 105°C, 2000h; JWCO;
RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 2200uf-1687993 |
| Робоча напруга | 16V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 5.0мм |
| Розмір корпусу | %e2%8c%8010x20mm-1324109 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 300szt-1687176 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |