Електролітичний конденсатор 220uF-25V, 6.3x12mm P=2.5mm, 105°C, 2000h, стрічка; JWCO;
RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 220uf-1687996 |
| Робоча напруга | 25V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 2.5mm |
| Розмір корпусу | %e2%8c%806-3x12mm-1324151 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | стрічка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1500szt-228178 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |