Електролітичний конденсатор 470uF-35V, 10x17mm P=5mm, 105°C, 2000 год, стрічка; JWCO;
RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 470uf-1688024 |
| Робоча напруга | 35V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 5.0мм |
| Розмір корпусу | %e2%8c%8010x17mm-1324108 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | стрічка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 600szt-228186 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |