Електролітичний конденсатор 47uF-16V, 5x11мм P=2.0мм, 105°C, 2000 год; JWCO;
RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 47uf-1688027 |
| Робоча напруга | 16V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 2,0 мм |
| Розмір корпусу | %e2%8c%805x11mm-1324147 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |