Електролітичний конденсатор 15uF-400V, 10x17мм, крок 5мм, 105°C, 2000 годин; JWCO;
RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 15uf-1687976 |
| Робоча напруга | 400V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 400V |
| Розмір корпусу | %e2%8c%8010x17mm-1324108 |
| Робоча температура | -25÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 400szt-1687180 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |