Електролітичний конденсатор 47uF-400V, 16x25мм P=7,5мм, 105°C, 2000 год; JWCO;
RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 47uf-1688027 |
| Робоча напруга | 400V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 7.5mm |
| Розмір корпусу | %e2%8c%8016x25mm-1324113 |
| Робоча температура | -25÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 100szt-1687156 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |