Przełącznik przyciskany Ø9.0mm h=14.4mm, 0,1A 35Vdc, SPST-NO, przycisk niebieski, siła nacisku 200gf, do lutowania;
| Kolor przycisku | niebieski |
|---|---|
| Siła nacisku | 200gf |
| Dodatkowe funkcje | Do lutowania |
| Wysokość | 14.4mm |
| Średnica przycisku | Ø=9.0mm |
| Prąd znamionowy | 0,1A |
| Typ produktu | Przełącznik przyciskany |
| Napięcie cewki nominalne | 35Vdc |
| Konfiguracja styków | SPST-NO |