O nas

Na siebie bierzemy trud, Klientom zostawiamy przyjemność

Firma InterElcom zajmuje się sprzedażą i dostawą elementów elektronicznych.

Na rynku polskim firma istnieje od 2011 roku, jednak jej trzon tworzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w obrocie elementami i urządzeniami elektronicznymi w Polsce, na rynkach europejskich i azjatyckich oraz szerokie kompetencje w zakresie nowoczesnych technologii elektronicznych. 

U podstaw naszej firmy kryje się pragnienie, by cały proces obrotu elektroniką uprościć i uefektywnić, tak by nasi klienci mogli szybko i tanio uzyskać produkty odpowiadające ich zapotrzebowaniu. W naszej pracy budujemy szeroką bazę kontaktów bezpośrednio z producentami komponentów oraz urządzeń elektronicznych na całym świecie. Wyrazem ich zaufania do nas jest szereg umów dystrybucyjnych z firmą InterElcom. 

Nasi dostawcy wysoko oceniają współpracę z nami, a klienci wskazują na rzetelną obsługę, wiarygodną informację i szerokie wsparcie techniczne. Na tym właśnie nam zależy, by być blisko klienta i w przyjaznej atmosferze służyć mu swoimi kompetencjami technicznymi i handlowymi. 

Jesteśmy firmą, która stawia na prężny rozwój, a jej misją jest, aby jakość świadczonych usług zawsze stała na najwyższym poziomie.

Cenimy sobie kompleksowość swoich usług w zależności od potrzeb naszych klientów. Jedną z naszych nadrzędnych wartości są właśnie długofalowe relacje z nimi.

Biuro InterElcom

Chcemy, by dzięki współpracy z nami kontrahenci byli świadomi, że uzyskują najlepszy produkt, w konkurencyjnej cenie i w najkrótszym możliwym czasie. Stawiamy sobie za cel, aby kwestie logistyczne, techniczne czy handlowe nie obciążały naszych klientów.

Stawiamy przed sobą ambitne cele, zarówno w rozwoju sprzedaży jak i dostaw oferowanych przez nas elementów elektronicznych, ponieważ tylko w ten sposób można dostać się na szczyt.

Biuro InterElcom
W InterElcom dbamy o to, by Klienci mieli wybór produktów elektronicznych, wykonanych w najnowszych technologiach. Słuchamy ich i pilnujemy, by wychodzić naprzeciw zapotrzebowaniu konsumentów. Podążamy za trendami, zdobywamy nową wiedzę i wdrażamy innowacyjne technologie.  
Magazyn InterElcom

Z niecierpliwością wyczekujemy nowych możliwości. Przyszłość to okazja do poszerzania naszego asortymentu o nowe, wysokiej jakości produkty i usług. Każdego dnia rozwijamy się, gwarantujemy konkurencyjność na rynku. Naszym celem jest bycie liderem w dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług elektronicznych.

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń