Nowe, miniaturowe przekaźniki z uszczelnioną obudową w ofercie firmy InterElcom

W katalogu produktów firmy InterElcom pojawił się nowy typ przekaźników mocy producenta Qunying Relays.

W katalogu produktów firmy InterElcom pojawił się nowy typ przekaźników mocy producenta Qunying Relays.

Przekaźniki te cechują się się przede wszystkim kompaktową konstrukcją i niewielkimi wymiarami, pozwalającymi na montaż nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni. Kolejną z kluczowych cech tych komponentów jest uszczelniona obudowa – dzięki niej nie musimy się martwić o wnikanie do jej wnętrza topników lub innego rodzaju zanieczyszczeń. Pozwala ona także na mycie oraz czyszczenie płytki bez ryzyka uszkodzenia komponentów. W każdej z oferowanych przez nas serii przekaźników dostępne są również różne warianty – do wyboru mamy różne napięcia pracy (5V, 12V lub 24VDC), a także rozmaite konfiguracje styków i wyprowadzeń.

Na szczególną uwagę zasługuje seria przekaźników QY115F, które pomimo niewielkich rozmiarów są zdolne do przełączania bardzo dużych mocy. Idealnie sprawdzą się one w systemach sterowania ogrzewaniem oraz innego rodzaju urządzeniach sterujących. Poniżej prezentujemy parametry przekaźnika QY115F-2-024DC-ZS:

Symbol QY115F-2-024DC-ZS
Typ Przekaźnik elektromagnetyczny, uszczelniony
Wymiary obudowy 29.0×12.7×15.7mm
Napięcie cewki 24VDC
Pobór mocy cewki 0.40W
Maksymalne napięcie przełączane 250VAC / 30VDC
Maksymalny prąd przełączany 16A
Rezystancja styków ≤ 50mΩ
Napięcie izolacji 5kV

W katalogu produktów firmy InterElcom znajdziecie również super-kompaktowe przekaźniki z serii QY23, których wymiary wynoszą jedynie 12.3×7.4×10.1mm. Wyjątkowo kompaktowa obudowa pozwala na stosowanie ich w zwartych układach, w których liczy się każdy milimetr sześcienny przestrzeni. Cechują się one także długą żywotnością, którą zawdzięczają stykom wykonanym ze stopu srebra. Przykładowo, w poniżej tabeli przedstawiamy podsumowanie najważniejszych parametrów przekaźnika QY23-012DC-ZSL:

Symbol QY23-012DC-ZSL
Typ Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy
Wymiary obudowy 12.3×7.4×10.1mm
Napięcie cewki 12VDC
Maksymalne napięcie przełączane 125VAC / 30VDC
Maksymalny prąd przełączany 2A
Rezystancja styków ≤ 100mΩ
Czas przełączania ≤ 5ms
Napięcie izolacji 1000V

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przekaźników oferowanych przez firmę InterElcom. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.

 

 

 

Udostępnij:

Zobacz inne artykuły

Sukcesy SPR BÓR

InterElcom jako dumny sponsor lokalnej drużyny piłki ręcznej z Obornik Śląskich SPR BÓR – JOYNEXT z wielką radością przyjmuje ostatnie wiadomości płynące z obozu drużyny.

zmiana siedziby

Nowa siedziba InterElcom

Pragniemy Państwa poinformować, że od dnia 03.01.2022 nasza firma InterElcom funkcjonuje pod nowym adresem –  ul. Krzemieniecka 50a, 54-613 Wrocław.

spr bór

InterElcom wspiera SPR BÓR

InterElcom z ogromną przyjemnością kontynuował współpracę ze Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej Bór Oborniki Śląskie.

Przeczytaj również

Szkolenie z projektowania urządzeń

InterElcom szkolenie EMC

W ostatnim tygodniu w siedzibie firmy Interelcom odbyło się szkolenie z projektowania urządzeń pod kątem zgodności oraz oceny badań EMC.

zmiana siedziby

Nowa siedziba InterElcom

Pragniemy Państwa poinformować, że od dnia 03.01.2022 nasza firma InterElcom funkcjonuje pod nowym adresem –  ul. Krzemieniecka 50a, 54-613 Wrocław.

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt!

Firma InterElcom pragnie złożyć swoim Klientom najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2022 roku.

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36