Nowa odsłona strony InterElcom

InterElcom ma przyjemność ogłosić odsłonę naszej nowej strony internetowej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.
InterElcom - Strona internetowa

Obecny rozwój technologii analizujemy na bieżąco. Bierzemy udział w szkoleniach, pracownicy InterElcom zdobywają nowe certyfikaty, podnoszą kwalifikacje na kolejnych szkoleniach. Na tym nie przystajemy.

InterElcom ma przyjemność ogłosić odsłonę naszej nowej strony internetowej. Nowa witryna oferuje odświeżony wygląd i łatwiejszą nawigację. Położyliśmy nacisk na jej responsywność, co oznacza, że znajdziesz te same informacje i zasadniczo ten sam wygląd, niezależnie od tego, czy używasz komputera czy smartfona!

Naszym głównym celem przy projektowaniu witryny było zaoferowanie użytkownikowi szybszego i łatwiejszego sposobu na znalezienie potrzebnych informacji o produktach, aby można było sprawnie wybrać konkretny element.

Zapraszamy do rozglądania się! Jesteśmy przekonani, że z łatwością znajdziesz potrzebne informacje o elementach elektronicznych.

Jeśli pojawi się pytanie, lub brak któregoś z produktów w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta stale się powiększa. 

 

 

 

Udostępnij:

Zobacz inne artykuły

Sukcesy SPR BÓR

InterElcom jako dumny sponsor lokalnej drużyny piłki ręcznej z Obornik Śląskich SPR BÓR – JOYNEXT z wielką radością przyjmuje ostatnie wiadomości płynące z obozu drużyny.

zmiana siedziby

Nowa siedziba InterElcom

Pragniemy Państwa poinformować, że od dnia 03.01.2022 nasza firma InterElcom funkcjonuje pod nowym adresem –  ul. Krzemieniecka 50a, 54-613 Wrocław.

spr bór

InterElcom wspiera SPR BÓR

InterElcom z ogromną przyjemnością kontynuował współpracę ze Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej Bór Oborniki Śląskie.

Przeczytaj również

spr bór

InterElcom wspiera SPR BÓR

InterElcom z ogromną przyjemnością kontynuował współpracę ze Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej Bór Oborniki Śląskie.

Szkolenie z projektowania urządzeń

InterElcom szkolenie EMC

W ostatnim tygodniu w siedzibie firmy Interelcom odbyło się szkolenie z projektowania urządzeń pod kątem zgodności oraz oceny badań EMC.

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36