Projektowanie układów elektronicznych

Firma InterElcom oferuje projektowanie układów elektronicznych dla przemysłu oraz do użytku codziennego. Specjaliści kompleksowo zajmują się realizowaniem takich projektów - od zebrania dokładnego zapotrzebowania od Klienta, tworzą poszczególne etapy wdrożenia projektu układu elektronicznego. W tym zakresie wykonywane są prototypy, oprogramowanie i nie tylko. Zapraszamy do darmowej wyceny projektu.
Projektowanie układu elektrycznego
Projektowanie układu elektrycznego

 

Specjalizujemy się w aplikacjach związanych optoelektroniką – wykonujemy panele LED-owe (między innymi lampy, podświetlania). Na co dzień pracujemy z aplikacjami, z wykorzystaniem wyświetlaczy LCD. Są to na przykład panele obsługi sterowników, wyświetlacze HDMI.

 

 

 

Nasze usługi

Zapraszamy do zapoznania się z usługami, które oferuje firma Interelcom. Wyspecjalizowani pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie, realizują szeroki zakres usług związanych z produktami elektronicznymi. Kompleksowe działanie – logistyka, technika, czy kwestie handlowe pozostają po stronie InterElcom. W ramach współpracy bardzo ważna jest dla nas profesjonalna obsługa. Każdego dnia dbamy o rozwój świadczonych przez nas działań w technologii elektronicznej. Firma InterElcom kładzie nacisk na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy, by Klienci mogli wysoko ocenić współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych usług w ramach nowoczesnych technologii elektronicznych.

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36