Elementy mechaniczne

Na indywidualne potrzeby Klientów tworzymy drobne elementy mechaniczne do urządzeń elektronicznych. Zakres ten obejmuje:

  • blaszki,
  • uchwyty,
  • mocowania do baterii,
  • sprężynki.

Wyżej wymieniony zakres to jedynie część elementów mechanicznych wytwarzanych przez InterElcom. Zapraszamy do kontaktu, by indywidualnie omówić zamówienie - jesteśmy otwarci na nowe wyzwania!
Elementy mechaniczne
Elementy mechaniczne

 

Elementy mechaniczne zapewniają trwałość oraz bezpieczeństwo różnych układów, znajdujących się w znacznej większości szeroko pojętych urządzeń elektronicznych. Mamy świadomość, że często wymagają one dedykowanych rozwiązań, dlatego postanowiliśmy rozwinąć wewnętrznie umiejętności wytwarzania drobnych elementów mechanicznych. Przywiązujemy uwagę do jakości wykonania, korzystając z najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

 

 

Nasze usługi

Zapraszamy do zapoznania się z usługami, które oferuje firma Interelcom. Wyspecjalizowani pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie, realizują szeroki zakres usług związanych z produktami elektronicznymi. Kompleksowe działanie – logistyka, technika, czy kwestie handlowe pozostają po stronie InterElcom. W ramach współpracy bardzo ważna jest dla nas profesjonalna obsługa. Każdego dnia dbamy o rozwój świadczonych przez nas działań w technologii elektronicznej. Firma InterElcom kładzie nacisk na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy, by Klienci mogli wysoko ocenić współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych usług w ramach nowoczesnych technologii elektronicznych.

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36