Cięcie przewodów

Ciągłe doskonalenie jest nam bardzo bliskie, dlatego wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów, wprowadziliśmy usługę obróbki przewodów i kabli. W tym zakresie wykonujemy wiązki przewodów oraz pojedyncze przewody:

  • z zakuciem pinami,
  • z konektorami,
  • z końcówkami oczkowymi,
  • KZ, - tradycyjnie cynowane i nie tylko.

Cięcie przewodów
Cięcie przewodów

 

Powyżej opisany zakres możliwy jest dzięki półautomatycznym prasom, wyposażonych w napęd elektryczny. Dzięki nim możliwe jest zakucie zakończeń kablowych. Oprócz tego wykonujemy także separowanie i obróbkę przewodów, jedno- i wielożyłowych, a także zagniatanie konektorów, zachowując normę IPC-A-620. Uzyskiwana jest tolerancja cięcia +- 0,2 mm.

 

 

Nasze usługi

Zapraszamy do zapoznania się z usługami, które oferuje firma Interelcom. Wyspecjalizowani pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie, realizują szeroki zakres usług związanych z produktami elektronicznymi. Kompleksowe działanie – logistyka, technika, czy kwestie handlowe pozostają po stronie InterElcom. W ramach współpracy bardzo ważna jest dla nas profesjonalna obsługa. Każdego dnia dbamy o rozwój świadczonych przez nas działań w technologii elektronicznej. Firma InterElcom kładzie nacisk na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy, by Klienci mogli wysoko ocenić współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych usług w ramach nowoczesnych technologii elektronicznych.

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36