Usługi

Elementy mechaniczne

Wytwarzamy na zamówienie drobne elementy mechaniczne do elektroniki: blaszki, uchwyty, mocowania baterii oraz sprężynki.

Elementy mechaniczne

Produkcja płytek PCB

Stawiając jako priorytet jakość wykonanych płytek PCB współpracujemy z rzetelnymi dostawcami. Wykonujemy prototypy, obwody HDI, drukowane wielowarstwowe i nie tylko.

montaż płytek PCB

Montaż płytek PCB

W zakresie usług, firma InterElcom wykonuje także montaż płytek PCB. Montaż elementów SMD oraz THT.

Montaż THT i SMT

Cięcie przewodów

Oferujemy obróbkę przewodów i kabli. Pracujemy z automatem oraz prasami do zakuwania. Wysoka jakość tych maszyn pozwala na uzyskanie tolerancji cięcia 0,2 mm.

Cięcie przewodów - ikona szczypce

Druk 3D

Dysponujemy polem roboczym 400 × 400 × 450 mm. Wykorzystujemy technologię FDM. Druk 3D wykonywany jest przy użyciu polilaktydów, ABS, ASA, nylonu i nie tylko.

Druk 3D

Programowanie Embedded

Programowanie Embedded urządzeń. Projekty przeznaczone zarówno dla przemysłu, jak i do użytku codziennego.

Systemy embedded

Projektowanie układów elektronicznych

Wykonujemy projektowanie układów elektronicznych dla przemysłu i nie tylko. Zapraszamy do darmowej wyceny projektu.

Projektowanie układów elektronicznych

Nasze usługi

Firma InterElcom zajmuje się głównie dystrybucją części elektronicznych, ale prowadzi również szeroki zakres usług. Wyspecjalizowani pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie, wykonują kompleksowe działanie – logistyka, technika, czy kwestie handlowe pozostają po stronie InterElcom. W ramach współpracy bardzo ważna jest dla nas profesjonalna obsługa. Każdego dnia dbamy o rozwój świadczonych przez nas działań w technologii elektronicznej. Firma InterElcom kładzie nacisk na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy, by Klienci mogli wysoko ocenić współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych usług w ramach nowoczesnych technologii elektronicznych.

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36