Натискний перемикач Ø9.0мм h=14.4мм, 0,1A 35Vdc, SPST-NO, зелена кнопка, сила натискання 200gf, для паяння;
| Колір кнопки | зелений |
|---|---|
| Сила натиску | 200gf |
| Додаткові функції | Для паяння |
| Висота | 14.4мм |
| Діаметр кнопки | Ø=9.0mm |
| Номінальний струм | 0,1A |
| Тип продукту | Кнопковий перемикач |
| Номінальна напруга котушки | 35Vdc |
| Конфігурація контактів | SPST-NO |