Світлодіод SMD-3528 (1411) з лінзою, червоний, (6-8лм), h=2.3мм, 30°, прозорий, 0.2W, 60mA, PLCC2;
RoHS
| Тип продукту | Світлодіод SMD |
|---|---|
| Розмір корпусу (мм) | 3528-1345276 |
| Розмір корпусу (дюйм) | 1411-1312603 |
| Висота | 2.30мм |
| Тип корпусу / Кількість контактних площадок | PLCC2 |
| Колір світіння | червоний |
| Тип лінзи | випукла |
| Форма лінзи | кругла |
| Тип заливки | прозора |
| Яскравість | 6÷8lm |
| Кут світіння | 30° |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Механічні властивості | з лінзою |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 2000szt-228180 |
| Тип пакування | ролик |
| Сертифікати | RoHS |