Світлодіод SMD-3528 (1411) теплий білий 3000K/холодний білий 6500K, (24-30lm), CRI=80Ra, 0.4W, 120°, PLCC4;
RoHS
| Тип продукту | Світлодіод SMD |
|---|---|
| Розмір корпусу (мм) | 3528-1345276 |
| Розмір корпусу (дюйм) | 1411-1312603 |
| Висота | 0.70мм |
| Тип корпусу / Кількість контактних площадок | PLCC4 |
| Колір світіння | біла (теплий) |
| Тип лінзи | увігнута |
| Форма лінзи | прямокутна |
| Тип заливки | дифузійна |
| Яскравість | 24÷30lm |
| Кут світіння | 120° |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 3000szt-228182 |
| Тип пакування | ролик |
| Сертифікати | RoHS |