Світлодіод SMD-3030 теплий білий 3000K, (35lm, 201lm/W), CRI=80Ra, 110°, PLCC2; Lumileds;
RoHS
| Тип продукту | Світлодіод SMD |
|---|---|
| Розмір корпусу (мм) | 3030-1345269 |
| Висота | 0.65мм |
| Тип корпусу / Кількість контактних площадок | PLCC2 |
| Колір світіння | біла (теплий) |
| Тип лінзи | плоска |
| Форма лінзи | прямокутна |
| Яскравість | 32÷35lm |
| Кут світіння | 110° |
| Робоча температура | -30÷85°C |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 5000szt-1687187 |
| Тип пакування | ролик |
| Сертифікати | RoHS |