Монохромний LCD COG FSTN 128x128px, 61.75x56.75мм, підсвічування LED біле, інтерфейс 8080/6800/SPI;
| Зовнішній розмір | 61.75x56.75мм |
|---|---|
| Розмір вікна | 46.32x46.32mm |
| Технологія | FSTN |
| Поляризація | трансмісійна |
| Роздільна здатність | 128x128px |
| Тип контролера | ST7571 |
| Комунікаційний інтерфейс | 6800 |
| Крок контактів | 0.8mm |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Колір пікселів | чорне |
| Колір фону | білий |
| Колір підсвічування | білі |
| Живляча напруга | 2.6 - 3.6V |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |