Ємнісний сенсорний дисплей для 4,3" дисплея, контролер HY4613B, розміри 105.50x67.20x3.70мм;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність | 480x272px |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 105.5x67.2x3.70mm |
| Контролер сенсорної панелі | HY4613B |
| Температура зберігання | -30÷80°C |