Дисплей LCD TFT 3,5", RGB 240x320px, 3.3V, IPS, 450mcd/m2, сенсорна панель (резистивна);
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 3.50" |
| Роздільна здатність | 240x320px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Колір сенсорної панелі | білий |
| Яскравість | 450cd-m%c2%b2-2-1690251 |
| Кути огляду | 85°/85°/85°/85° |
| Контролер дисплея | St7272 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 76,90x64,0x4.25mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |